Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strah od prvog puta

+6
Unique Yeah
.Prince
Amyicha
Princess.
teamo♥
Classy
10 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 9:24 am

dalinda <3 je napisao/la:Jeste ja živim u Beogradu i veruj mi ovde je mnogo drugačije,bila sam u Zagrebu grad je prelep sve to stoji ali ako misliš na kurve i sponzoruše u Beogradu ih malo više ima...haha A i kakav je užitak uraditi to s nekim kog moraš da platiš?
Mah, znam kako je u Zagrebu. A, na šta mislim... Jebiga sad, mislim na bilo što - od tih tvojih nabrojanih, pa do običnih nafuranih... Mislim, daleko od toga da se ne može naći normalna, al'... Šta ja znam - ako hoću probati umočiti, tempom školskih curica to ću napraviti sa 30. Tako to ne ide. Al', velim, nije to-to... Mah, šta ja znam, imam vremena - daleko od toga, al'...
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Classy sub ruj 01, 2012 9:30 am

A smiješne su mi te male droljice iz Zagreba. Čovjek bi rekao da trebaju još imati mlijeko oko usta, a one imaju spermu.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 9:32 am

Malibu Barbie je napisao/la:A smiješne su mi te male droljice iz Zagreba. Čovjek bi rekao da trebaju još imati mlijeko oko usta, a one imaju spermu.
Gle, bar na njima mogu probati - mislim, ako se jebu u tim mladim krugovima, valjda nemaju nikakve boleštine. A, i, valjda znaju za zaštitu. Mislim, gadno zvuči, ali šta - to prakticira dosta ljudi tu kod mene, bar u kvartu. I nikome ništa. I to sa manje od 13. To mi je ipak pre ekstremno. ><'
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Classy sub ruj 01, 2012 9:34 am

Zar nije ljepše biti s nekim koga voliš nego s droljom? o.O
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 9:38 am

Malibu Barbie je napisao/la:Zar nije ljepše biti s nekim koga voliš nego s droljom? o.O
Ah, valjda je. Uglavnom, nisam još našao nikoga normalnog. Ustvari jesam, al' ne priča mi se o tome. Sama znaš kako je završilo - brzo i sjebano. A, uostalom, nitko mi ne garantira da neću naći zajednički jezik s tom "droljom" - ne mora biti nužno seks ili nešto tog tipa - svidi mi se, ja se svidim njoj na nekoj većoj razini... I onda to ipak više nije drolja nego moja "djevojka", ljubav iz školskih dana... Kako god to zoveš. A, opet, ako bude samo seks... Nikom ništa. Valjda? Mislim, s tjelesne strane nikom ništa - pitam s one psihičke.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by teamo♥ sub ruj 01, 2012 9:39 am

Naći ćeš nekoga ti si premlad još da uđeš u neke ozbiljnije vode :)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 9:43 am

dalinda <3 je napisao/la:Naći ćeš nekoga ti si premlad još da uđeš u neke ozbiljnije vode :)
Miranda Kerr Fan™ je napisao/la:(...) ljubav iz školskih dana (...)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ne kužim zakaj bi "ljubav iz školskih" dana nužno ostala na gledanju i škicanju na školsku klupu gdje sjedi dotična? To su prošla vremena - i zakonski je dozvoljeno imati seks - važna je razlika u godinama, ne nužno godine. Odnosno, važnija je razlika. Ali, uopće sad ne pričam o tome - pričam o zajedničkom jeziku, ne o iskorištavanju cure ili "unajmljivanju" drolje.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Classy sub ruj 01, 2012 9:44 am

Miranda Kerr Fan™ je napisao/la:
Malibu Barbie je napisao/la:Zar nije ljepše biti s nekim koga voliš nego s droljom? o.O
Ah, valjda je. Uglavnom, nisam još našao nikoga normalnog. Ustvari jesam, al' ne priča mi se o tome. Sama znaš kako je završilo - brzo i sjebano. A, uostalom, nitko mi ne garantira da neću naći zajednički jezik s tom "droljom" - ne mora biti nužno seks ili nešto tog tipa - svidi mi se, ja se svidim njoj na nekoj većoj razini... I onda to ipak više nije drolja nego moja "djevojka", ljubav iz školskih dana... Kako god to zoveš. A, opet, ako bude samo seks... Nikom ništa. Valjda? Mislim, s tjelesne strane nikom ništa - pitam s one psihičke.
Imaš 13 godina, šta očekuješ, ja dosada nikoga nisam uspjela zavoljeti.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 9:47 am

Ah, ne očekujem ništa. Bolje biti sam i normalan, odnosno ne naći nikoga i ne preseravati se nego li preseravati se i ne imati nikoga. Velim, jebiga. Zato i velim - droljice uvijek hoće.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by .Prince sub ruj 01, 2012 9:56 am

Ja sa 13 godina nisam pomišljao na sex. Za 10 godina će djeca koja će tad imati 7 godina biti na fejsu, tviter, majspejsu, imat yt channel, pravit forume, stranice i slično. Zapustit svoj život skroz, jebavat se ko ludi po ulici, hodat s kondomima po domu i slično. BOLESNO.
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 10:00 am

.Prince je napisao/la:Ja sa 13 godina nisam pomišljao na sex. Za 10 godina će djeca koja će tad imati 7 godina biti na fejsu, tviter, majspejsu, imat yt channel, pravit forume, stranice i slično. Zapustit svoj život skroz, jebavat se ko ludi po ulici, hodat s kondomima po domu i slično. BOLESNO.
Hah, nije tako. Nisi slušao što sam govorio, a stvarno mi ne treba da mi držiš prodike. Ako nešto zamislim, a jesam, ti ćeš biti zadnji kojega ću pitati išta. Cure su ipak fer, ti nisi. Ti si zajedljiv. :D
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Classy sub ruj 01, 2012 10:06 am

.Prince je napisao/la:Ja sa 13 godina nisam pomišljao na sex. Za 10 godina će djeca koja će tad imati 7 godina biti na fejsu, tviter, majspejsu, imat yt channel, pravit forume, stranice i slično. Zapustit svoj život skroz, jebavat se ko ludi po ulici, hodat s kondomima po domu i slično. BOLESNO.
Slažem se. A već vidim tu balavurdiju kako kupuje kondome kao za "svaki slučaj". -.-
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Little Monster^^ sub ruj 01, 2012 10:08 am

Zato ja živim u nekom mjestu u kojem se cure prvi put po**** sa 16,17,ali sa 15 puše ku*** -.-
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 10:11 am

Malibu Barbie je napisao/la:
.Prince je napisao/la:Ja sa 13 godina nisam pomišljao na sex. Za 10 godina će djeca koja će tad imati 7 godina biti na fejsu, tviter, majspejsu, imat yt channel, pravit forume, stranice i slično. Zapustit svoj život skroz, jebavat se ko ludi po ulici, hodat s kondomima po domu i slično. BOLESNO.
Slažem se. A već vidim tu balavurdiju kako kupuje kondome kao za "svaki slučaj". -.-
Pa? To je legalno.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Classy sub ruj 01, 2012 10:15 am

Legalno je ali ne i normalno. Dijete od 12, 13 godina nije još u potpunosti ni razvijeno za seksualne odnose tako da molim lijepo.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 10:16 am

Malibu Barbie je napisao/la:Legalno je ali ne i normalno. Dijete od 12, 13 godina nije još u potpunosti ni razvijeno za seksualne odnose tako da molim lijepo.
Legalno je i normalno. Napadaš me bez osnove. A, ako ćemo tako - razvijam se do 21. godine. Do tada ću čekati? Ne, ne.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Classy sub ruj 01, 2012 10:25 am

Ne napadam te samo sam realna. I ne, ne trebaš toliko čekati, samo kažem da nije prihvatljivo jebavat se sa 13 godina. Ne znam, možda sam ja staromodna i konzervativna, ali meni to nije normalno.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Little Monster^^ sub ruj 01, 2012 10:26 am

Hanna-nisi to samo ti,i ja smatram da to nije normalno,a mislim i većina nas ovdje :)
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 10:31 am

To se zove licemjerje. Kad se ruga sova sjenici. Klasični primjer. Ti mi nešto govoriš, a teoretski, a idemo u teoretske stvari, još si daleko od potpunog razvoja i u općenitim i spolnim stvarima. Recimo isto tako da je najveći razvoj prije poberteta, odn. u predpubertetu, a kasnije se to samo "dograđuje" nadogradnjama. Ukoliko imaš menstruaciju, a sa 14 ju vjerojatno imaš, spremna si na spolni odnos - teoretski, spremna si i prije. Sa 7 godina, tako nešto sam čitao - sa 7 godina možeš imati full sex, ali, eto, vjerojatno bez sperme jer se hormoni i pubertet još nisu pobrinuli za to. Ja 13, ti 16. Izgledala je kao velika razlika. Sad ne, ha? Da, staromodna si i konzervativna. I, da, to je normalno. Sa 12 sam spreman. Sa 13 sam spreman već jednu godinu. Sa 14 već sam spreman dvije. Ne vidim problem seksualnog odnosa sa 13 godina? Već sam koliko-toliko mentalno sazrio, što god ti rekla - spolnost nije problem. :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Classy sub ruj 01, 2012 10:34 am

Ne, uopće nisam raspoložena za tvoje filozofiranje ponovno i raspravljanje, ne znam jel se ti družiš sa ciganima pa ti je to normalno ali oke.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 10:38 am

Malibu Barbie je napisao/la:Ne, uopće nisam raspoložena za tvoje filozofiranje ponovno i raspravljanje, ne znam jel se ti družiš sa ciganima pa ti je to normalno ali oke.
Oprosti... Gdje si rekla da ja živim? Ja živim u centru Zagreba, moja ulica ima izlaz na Ilicu, ako znaš gdje je to. Ja imam 5 minuta do tramvaja i 10 minuta do busa. No, to uopće nije bitno. Bitno je samo da je to skroz normalno. Godine su ovdje važne, no ne i presudne. Svi se razvijamo manje-više po nekoj normi, a norma kaže da teoretski, to mogu napraviti već godinu dana. :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by .Prince sub ruj 01, 2012 11:37 am

Hrvoje, ne slažem se u ničemu što si napisao u svim tvojim postovima. Normalno NIJE imati sex sa 13 godina. Ti mene ne trebaš ništa pitat, niti bih ti dao savjet ikad. Pitaj roditelje jel ti normalno imat odnose u tim godinama.
Ti Hrvoje očito ne shvataš ljude, već samo neku teoriju redaš.
Ostao si isti samo što na kraju većine postova staviš ''smajli'' da ublažiš post tako reć. Ne znam, nit me briga više išta u vezi tvoje filozofije.
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Phalange. sub ruj 01, 2012 11:44 am

Dobro, ako te nije briga nemoj komentirati. Kako ti imaš mišljenje o tome da nije normalno stupit u odnose s 13, tako on ima mišljenje da je normalno stupit u odnose s 13. Eto, i MOLIM VAS prestanite se svađati.
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by MirandaFan™ sub ruj 01, 2012 11:57 am

.Prince je napisao/la:Hrvoje, ne slažem se u ničemu što si napisao u svim tvojim postovima. Normalno NIJE imati sex sa 13 godina. Ti mene ne trebaš ništa pitat, niti bih ti dao savjet ikad. Pitaj roditelje jel ti normalno imat odnose u tim godinama.
Ti Hrvoje očito ne shvataš ljude, već samo neku teoriju redaš.
Ostao si isti samo što na kraju većine postova staviš ''smajli'' da ublažiš post tako reć. Ne znam, nit me briga više išta u vezi tvoje filozofije.
Ako je moguće znači da je normalno. Sve što je moguće bez prevelikog rizika normalno je. Moguće je hodati po uzici iznad vode na 200c - ali je rizik prevelik. To je bit svega. Roditelji niti moraju znati, niti ih je briga, niti mi ne trebaju davati savjete - postoji internet i sve to, ali to sam već negdje objasnio pa je tema pobrisana. Ne da mi se pisati dva puta isto. Ja se ne svađam, ja samo raspravljam. Ti si taj koji to shvaća previše osobno. :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by .Prince sub ruj 01, 2012 12:36 pm

I'm out.
Super je to.
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Strah od prvog puta - Page 2 Empty Re: Strah od prvog puta

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.