Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

M Photography

+17
*LadyBird*
Unique Yeah
Pahuljica
TinaTM
Amélie
SmileIt.
M. (:
Phalange.
Psychadelia
Princess.
.BarbieBitch.
VanillaKismet
Cinderella
MirandaFan™
Classy
Little Monster^^
.Prince
21 posters

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by VanillaKismet čet srp 26, 2012 11:10 am

Miranda Kerr Fan™ je napisao/la:
.Prince je napisao/la:Ne ispadneš bez razloga to čime se nazivaš već s razlogom.

Naravno da branim svoje interese, ti na sve i jednu temu na forumu pišeš same gluposti tako da je za tebe najbolje da se raspravljaš sa > cleverbot.com
Braniš svoje interese bezveznom svađom i raspravom koja ne vodi nikuda.
A dio sa cleverbotom... Zbog toga bi te trebalo biti sram, jer me nazivaš botom - to se protivi tvojoj vjeri, veliki vjerniče. Sad te strah da ti tvoj Aleh neće munju poslati u glavu? Hahahah.

Ovo zaslužuje takav ban.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Phalange. čet srp 26, 2012 11:14 am

.Prince ; stvarno,ali stvarno imaš dara. I preljepe su slike, sve do jedne,jako mi se sve sviđaju. +_____________________+

Hrvoje; Ova ti rasprava stvarno nije bila potrebna. U PS-u možeš raditi svaki, ali bas svaki dan, i ne trebaš biti talentiran jer mozes uciti, gledati tutoriale. A u fotografiji si sam s fotoaparatom. Trebaš uhvatiti posebne trenutke u prirodi i to. Tako da se nemaš pravo raspravljati jer tebe i tvoj photoshop nitko nije vrijeđao niti govorio da ga ne podržava. Zato smiri hormone i odi svoje komplekse lječit negdje drugdje jer ovdje nećeš!

Milice; zaslužuje barem tri.
1. spama i ide u off topic.
2. svađa se,opet i konstantno.
3. vrijeđa ljude i njihove religije.
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by MirandaFan™ čet srp 26, 2012 12:41 pm

Phalange. je napisao/la:.Prince ; stvarno,ali stvarno imaš dara. I preljepe su slike, sve do jedne,jako mi se sve sviđaju. +_____________________+

Hrvoje; Ova ti rasprava stvarno nije bila potrebna. U PS-u možeš raditi svaki, ali bas svaki dan, i ne trebaš biti talentiran jer mozes uciti, gledati tutoriale. A u fotografiji si sam s fotoaparatom. Trebaš uhvatiti posebne trenutke u prirodi i to. Tako da se nemaš pravo raspravljati jer tebe i tvoj photoshop nitko nije vrijeđao niti govorio da ga ne podržava. Zato smiri hormone i odi svoje komplekse lječit negdje drugdje jer ovdje nećeš!

Milice; zaslužuje barem tri.
1. spama i ide u off topic.
2. svađa se,opet i konstantno.
3. vrijeđa ljude i njihove religije.
Čekaj malo, hoćeš reći da ja imam pripremljene materijale a on nema? Pa i on je slikao onu curu - nikakve detalje iz prirode. Činjenica je da je imao vremena slikati i da mu cura neće pobjeći ili odletjeti kao što bi to mogla napraviti ptica. Imam pravo rasprave jer ga svatko ima - i, opet ponavljam, njegova fuš fotografija nije ništa nego šalabajzanje s fotoaparatom i to je to. I ja mogu kupiti neki kompakt bolje kvalitete, poslikati nešto, dodati neki C4D i blur. Outcome će biti dobar, a slika je ustvari sranje. Toga kod mene nema, jer - kako ispadne, ispadne. Nema nikakvog "trika". Ako ja fulam u jednom frejmu, fulao sam. Ako on fula u jednu granu ili jednu pticu, lako ju skloni s brushem ili history art toolom. I, kad smo kod toga, on nakon slikanja koristi moje područje (područje koje zagovaram), pa se nema tu šta pričati.
I da opet ponovim, moraš biti jebeno talentiran. Mogu i ja učiti fotografirati i za godinu, dvije biti prosječan fotograf kao što je ovaj. Ja to neću jer je to sranje. Od izrade bannera ću imati kruha, od slikanja neću. Osim ako ne odem na to pa otvorim portfolio, što ulazi u krajnosti i što ovaj neće napraviti. Pod portfolio mislim na neki portfolio koji koristi moderne CMS sustave uz HTML5 galeriju koja će pogoniti slike u 1080p ili eventualno 1080i rezoluciji. Nema tu rasprave, stranica na fejsu nije portfolio. Portfolio je galerija sa, karikiram, Joomlom u kojoj je napisan HTML5 plugin sa podrškom sa hardversku akceleraciju sa slikama u HD rezoluciji bilo koje vrste. To bi trebala biti 1280×720 koja onda nije razvučena nego je u letterboxu ili 1920×1080 koja je punokrvna HD rezolucija, no za to treba imati i hardversku akceleraciju. Sve u svemu, bez portfolia kakvog trebaš (naravno, u njemu se koristi HTML5, CSS, PHP 1.1...) ti si običan fušer a ja nisam. Ciao drugar.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Phalange. čet srp 26, 2012 12:52 pm

Neopisivo me nerviraš i stvarno bi ti svašta napisala ali mi se neda i neću jer si totalno skrenuo na off.
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Psychadelia čet srp 26, 2012 1:27 pm

Miranda Kerr Fan™ je napisao/la:...

Ti ne možeš podnijeti da netko radi ono što voli raditi i da je zapravo ponosan time što radi. Pretpostavljam da nisi imao neko djetinjstvo jer najčešće takve frustracije dolaze zbog obiteljskih problema, ili nasilja, ili lošeg djetinjstva. Daj, čovječe, radi što ti voliš raditi i ostavi druge da rade ono što oni žele. Svatko ima svoje izbore, pa tako i ti.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .Prince čet srp 26, 2012 1:30 pm

Ja ne znam šta administrator čeka, ovome treba dati ban i svaki dan provjeravati da se nije registrovao ponovno :$

Hvala svima na kritikama, a što se tiče mojih fotografija evo komentar na Hrvoja.

Prije svega fotografija, kao umjetnost, nema puno štelanja. Cura je ljudsko biće i ona pravi poze kakve želi, i one su jedinstvene, takva fotka se više nikad neće ponoviti jer je to momenat iz života koji je zaleđen u fotku. Ja čvrsto stojim da moja fotka nije samo photoshop i budalesanje. Ja fotkam za ono što imam zamisao. Lokaciju sam našao u 2 minute, šetali u to nam se svidilo, otišli i gotovo. Tačnije smo fokali 2 i pol sata. Ima slika koje nisu uspile jer nisu onakve kakve sam želio da budu. Hrvoje ti odi i napravi nešto bolje, bilo šta. Samo pričaš puuuuno. Govoriš o HTML5, Php, 1080i il p kao da niko nikad nije čuo za ti. LOL. Radim u HTML-U već 3 godine pa se ne hvalim, znam i CSS I JS pa neću to da koristim u fotografiji već ako me neko zamoli da mu stranicu napravim. Fejsbuk je popularniji i lako privlači ljude pa sam zato napravio fejsbuk stranicu. Šta će mi protofolio kad nemam novce da to reklamiram uokolo a i nije mi fora LOL.

WOW Čudno da sam se spustio na tvoj nivo.
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by MirandaFan™ čet srp 26, 2012 2:00 pm

.Prince je napisao/la:Ja ne znam šta administrator čeka, ovome treba dati ban i svaki dan provjeravati da se nije registrovao ponovno :$

Hvala svima na kritikama, a što se tiče mojih fotografija evo komentar na Hrvoja.

Prije svega fotografija, kao umjetnost, nema puno štelanja. Cura je ljudsko biće i ona pravi poze kakve želi, i one su jedinstvene, takva fotka se više nikad neće ponoviti jer je to momenat iz života koji je zaleđen u fotku. Ja čvrsto stojim da moja fotka nije samo photoshop i budalesanje. Ja fotkam za ono što imam zamisao. Lokaciju sam našao u 2 minute, šetali u to nam se svidilo, otišli i gotovo. Tačnije smo fokali 2 i pol sata. Ima slika koje nisu uspile jer nisu onakve kakve sam želio da budu. Hrvoje ti odi i napravi nešto bolje, bilo šta. Samo pričaš puuuuno. Govoriš o HTML5, Php, 1080i il p kao da niko nikad nije čuo za ti. LOL. Radim u HTML-U već 3 godine pa se ne hvalim, znam i CSS I JS pa neću to da koristim u fotografiji već ako me neko zamoli da mu stranicu napravim. Fejsbuk je popularniji i lako privlači ljude pa sam zato napravio fejsbuk stranicu. Šta će mi protofolio kad nemam novce da to reklamiram uokolo a i nije mi fora LOL.

WOW Čudno da sam se spustio na tvoj nivo.
Ako radiš HTML-u, odnosno CSS-u i JavaScriptu, zašto onda nemaš normalni portfolio? Samo editaš postojeće Joomla/WP/SMF teme? Gdje je tu onda znanje, kad samo editiraš kod i iz #fff mijenjaš u #000 ili iz show; none u show; yes. Gdje je tu znanje? Našao si lokaciju, fotkali ste se, sve OK. Zašto fotke nisu u 1080p/i, ili bar u 720p nego su LQ? Zašto nemaš HTML5/Silverlight portfolio a imaš glupu stranicu na fejsu? Zašto jQuery i JavaScript sposobnosti nisi umetnuo u svoj portfolio kao server i client side jezike? Ajde, bok, maestro sam za tebe.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .Prince čet srp 26, 2012 2:03 pm

Ti si nula. Ko puno priča slabo išta radi.
Naveo sam razlog zašto mi ne treba Portofolio, uostalom nisam ja neki profesionalac pa mi to ne treba još. LOOOOL.
Facebook smanjiva kvalitetu, sve fotke su u realnosti RAW. I daj ****** viš jednom s ove teme.
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by M. (: čet srp 26, 2012 2:47 pm

Predobre su. :D
M. (:
M. (:
Newbie

Broj postova : 13
Join date : 27.04.2012
Age : 24

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .Prince čet srp 26, 2012 3:10 pm

Hvala :D
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Psychadelia čet srp 26, 2012 8:11 pm

M. (: je napisao/la:Predobre su. :D

Zašto imaš isti IP kao korisnica SmileIt?
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .Prince pon srp 30, 2012 5:01 pm

facebook.com/photography.mirza
Nove fotke :D
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .BarbieBitch. pon srp 30, 2012 8:51 pm

vidla sam,predobre su *_*
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .Prince pon srp 30, 2012 9:44 pm

Ty :D
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .Prince čet kol 09, 2012 9:34 pm

Novi shooting stigao :)

Pogledaj i reci šta misliš :)
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Classy čet kol 09, 2012 10:16 pm

Daj prekrasno i cura je prelijepa *_*
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .Prince čet kol 09, 2012 11:48 pm

Hvala ti :)
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Phalange. pet kol 10, 2012 7:04 am

Cura je prekrasna, ali nekako mi se čini da ti možeš PUNO PUNO bolje :)
Ne kažem da su slike ruzne, dapace prekrasne su. Ali po onome što sam vidjela, mozes i bolje :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by SmileIt. pet kol 10, 2012 8:13 am

Cannibal je napisao/la:
M. (: je napisao/la:Predobre su. :D

Zašto imaš isti IP kao korisnica SmileIt?
? lol
Vjerovatno neka greška, znam još par foruma na kojima se događaju greške s IP-om.
OT:
Stvarno mi se sviđaju, imaš talenta. :)
SmileIt.
SmileIt.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 457
Join date : 11.02.2012
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow :)

http://www.girlsmile.netboarder.com

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .BarbieBitch. pet kol 10, 2012 9:17 am

Predobro :D
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Psychadelia pet kol 10, 2012 9:47 am

Cura je predivna i slike su odlične. Joj da si mi blizu, nagnjavila bih te za jedan takav photoshoot :)
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Amélie pet kol 10, 2012 9:53 am

Meni su slike baš prelijepe i stvarno svaka čast ;) Također bih ga nagovorila da mene slika svaki dan :P
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Princess. pet kol 10, 2012 9:59 am

Ma odlično je. :D I ja bi htjela shoot, haha. ;)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by .Prince sub kol 11, 2012 4:10 pm

Hvala vam svima :D
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by TinaTM ned kol 12, 2012 7:06 pm

ne znam kakve su fotke jer ne mogu kliknuti na taj ural kod ili kak se to več zove uglavnom ja kliknem ovaj ništ ne reagira valjda mi je eksplorer sjeban ne znam jel mi pomoč možete
TinaTM
TinaTM
Newbie

Broj postova : 71
Join date : 05.08.2012

[Vrh] Go down

M Photography - Page 2 Empty Re: M Photography

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.